| ClaudiuM1997 a întrebat:

Salut TPU. Cam cat costa montarea unor senzori de parcare spate aftermarkt ( presupun ca 4 buc contin un kit) pe un Passat B6? intreb pentru piese + manopera. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo 100 de lei e montajul; cel putin atat iau eu.
Se gaureste bara, se trag firele si se conecteaza in mufa de la stopuri sau direct in lampa de mers inapoi.
Sunt decente kit-urile astea, dar recomand sa fie montate cat mai jos pe bara, nu la inaltimea de 50cm, cum scrie in instructiuni.
https://www.emag.ro/......DRXNH4BBM/

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu ți-aș cere 10%din prețului mașinii secondhand pentru manoperă

| DARLINGx a răspuns:

Vre-o 200 depinde și de calitatea produsului și de unde cumperi