| Nemira96 a întrebat:

Salut Tpu.Cand faci scoala de soferi orele de condus cu inspectorul trebuie platite de mine?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Se platesc si acelea la sediul scolii de soferi!

| IMC90 a răspuns:

Nu, scolile de soferi fac acte de caritate...

| ovidiu8msn a răspuns:

Pai de cine altcineva? laughing Platesti la sediul scolii... sau cum te intelegi cu ei.

| katherine09 a răspuns:

Orice scoala de soferi are un numar de ore de condus incluse in suma pe care o platesti. Eu am platit 1000 de lei scoala de soferi si erau incluse 30 de ore de condus. Daca mai doresti si altele pe langa trebuie sa mai platesti in plus.

| cristyle a răspuns:

Nu