| TudorTavi25 a întrebat:

care sunt cele mai bune arcuri de ambreiaj (culoare)pentru scuter 2t? Link de unde pot lua!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"link de unde pot lua!"

dă și tu marca, tipul, anul, serie caroserie, an fabricație, model motor și detalii d-ăstea

| TudorTavi25 explică (pentru sierra1):

Nu contează asta dar na ca sa fie Malaguti f12 dar in principiu toate 2t au motorul la fel!

| sierra1 a răspuns (pentru TudorTavi25):

"Nu contează asta..." ba da!

Du-te la un magazin cu piese ((chiar online) și vezi ce zice la intrebarea ta :

"care sunt cele mai bune arcuri de ambreaj (culoare)pentru scuter 2t"