| danutpop98 a întrebat:

Salut tpu.cat costa o dacie sandero fara programul rabla, si cei care au aceasta masina ce pareri aveti? multumesc.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| kamikaze325 a răspuns:

Stiu de la cineva cu o sandero ca se tot plange de pozitia oarecum incomfortabila la volan zice mereu ca sta ca in "galeata" asta e tot ce stiu. sper ca te-am ajutat catusi de putin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi pe site. preturile pleaca de la 7500E.

e ieftina, usor si ieftin de intretinut dar sa nu te asteti la confort prea mare sau performante stralucite