| MotoKatâr a întrebat:

Cât de curând voi da de permis si am nevoie de o masină. M-am gândit la vreo 2 masini si nu stiu pe care sa o aleg si as vrea sa știu ce imi recomandati sa aleg. Un Golf 4 1.6 16V HatchBack, Benzină, între 2000/2003 sau un Audi A4, 1.6 Benzină, Berlin, între 2000/2003. Ce îmi recomandati sa aleg?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomana ceva foarte ieftin, ca-n primul an de sofat vei avea accidente si nu merita sa bagi banii in masini vechi si scumpe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ambele masini vrei sa le iei la acelasi buget,,, atunci golful. a e logic ca iei o masina mai bine intretinuta in banii aia

| Samariteanul a răspuns:

Audii e mult mai bun decat Golf la aproape orice.E un avantaj mai mare. Sfatuieste-te si cu parintii si prietenii despre asta