| sergiu122 a întrebat:

Caut de vreo cateva zile un site unde pot gasi bari tunate de diferite masini.Pe mine m ar interesa de Solenza, dar nu gasesc de nicio culoare laughing Ma puteti ajuta? Multi mi au zis sa ma duc la cei care stiu sa se ocupe cu fibra, dar eu vreau sa le i au deja facute sa le cumpar. Va multumesc!

1 răspuns:
| alin131 a răspuns:

Eu zic sa lasi barile de tunning si sa investesti in barile de protectie care se pun intre oalele de la amortizor si jus la punte.

Ai un cotet de masina si cred ca mai importanta e siguranta ta decat pitipoancele claxonate cu nfs-ul tunat cu motor de aspirator (nu de femei, ci de praf).

(Vei observa diferenta la mers in stabilitate cu ele montate si in caz de accident (doamne fereste) esti cu 20% mai protejat decat inainte de a le monta)

Alegerea e a ta!

Pont: Alege sa fi responsabil si destept! Altii te vor admira...