| anonim_4396 a întrebat:

ce masina imi puteti recomanda la un buget de 2500 euro?

7 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Gasesti pe alese la banii astia ce-i drept cu vechime de 10 ani si peste (exceptie unele marci de dimensiuni mici sau care au fost ieftine noi). Dar daca nu au foarte multi km, nu sunt ruginite si per total se vede ca au fost folosite corect iti poti face treaba inca foarte bine cu ele. Uite un chilipir, Sandero din 2010 la 2500€. https://www.olx.ro/oferta/dacia-sandero-2010-ID84Mww.html#b5c387fcb5
Oricum cauti pe siteuri si alegi ce crezi ca e mai bun pentru tine, personal Logan/Sandero cu caroseria impecabila si rulaj sub 100-120. 000km mi se pare o alegere buna.

| alin131 a răspuns:

Salut. Iti recomand una cu garantie, care este adusa din Germania si firma se ocupa ea de inmatriculare, tot.

Daca iti iei una rulata 10 ani in ro o sa vezi ca e cam fortata pe gropile de aici si verde-rosu la fiecare 50 de m.

Dac vrei pot sa iti caut cateva anunturi pe site-uri de profil si iti dau aici link-uri sa iti faci o idee.

| xCeline a răspuns:

Cu banii astia daca visezi la o masina cat de cat ok poti sa-ti iei gandul de pe acum. Nu poti sa iti iei decat o ragalie de masina deja obosita si veche de cel putin 15 ani...

| mikirobert a răspuns:

Golf 4 doar 1.4 benzina neinmatriculat la 2.500

| Aswin a răspuns:

Golf 4 in doua usi ...motor 1,6 benzina la 1400 euro neimatriculat si te mai costa 6 milioane inscrierea si uite asa ai masina sub 2000 euro si ati urez noroc si sa o foloseti sanatos

| DENYS5509 a răspuns:

Caruta lu nea vasile