| nopainkiller a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta masina: Skoda Octavia 2014?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu ma da pe spate nimic la ea si nu imi place ca nu are punte independenta spate. In rest materialele par OK, iar spatiul interior cred ca depaseste aproape orice altceva din clasa ei. Mai e Hyunday Elantra dar calitatea materialelor interioare lasa de dorit. Problema e ca e foarte scumpa, mai pui 2-3000 euro si iti iei o masina calumea din clasa medie (Mondeo, Insignia, Peugeot 508, Mazda 6)

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Masina este ok.Conteaza motorizarea si varianta constructiva.
Noi costau de la 16.000 la 38.000 versiuni L&K 4x4 etc.
2. 0tsi de220 de cai nu-l compari cu 1, 2TSI de 102 cai.
Ivorul de intelepciune expirata bate si el campii.

| Alexandru250201 a răspuns:

O masina frumoasa, spatios, recomandat pentru familie, consum relativ mic

| roxyroy a răspuns:

Imi place modelul