| 125alex a întrebat:

Ce parere aveti de SKODA RAPID? Multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Este o Fabia "cu codita", la pret umflat si care se da ca o alternativa la Logan, cand mai pui 2/3 mii de Euro si iti iei Octavia.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E modelul low cost al celor de la Skoda... probabil undeva la nivelul Loganului

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Una nu prea buna, din punctu meu de vedere este cel mai slab model facut vreodata de Skoda, un model low-cost dedicat special pietei din Est. E un fel de Logan sub sigla Skoda
Daca ar costa cat un Logan ar merita, dar asa eu n-as da atatia bani. Orienteaza-te spre o Octavia, aia este masina adevarata.