| 01Snake a întrebat:

SALUT TPU! Ce parere aveti despre: http://www.domo.ro/......C_CS-V627U As vrea sa le pun la un Logan in spate. Vreau sa stiu daca pot fi montate fara modificari.

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca sa faci gaura de la boxele din spate putin mai mare. Dar nu e greu.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

....mmm... greu de zis

| 01Snake explică:

Pai acele boxe sunt de 13 cm, dar sunt puse intr-un suport care este cam de 16 cm si ma gandeam sa le pun pe acestea fara suport. Acum asta nu e problema, problema este ca nu vreau sa mai tai sa indoi tabla...