| MotoKatâr a întrebat:

Ce părere aveți despre volkswagen passat 2002/ 2003 berlin? Vreau să știu daca e o mașină care merită cumpărată, daca are piese scumpe si in legătură cu motorizarea aș vrea să i-au 1.8 benzină. Vreau să-mi spuneti daca este o motorizare tocmai bună si consumul pe care îl are.

2 răspunsuri:
| Bogdann1107 a răspuns:

Salut iti recomand skoda octavia 1 - an 2003 ALH de preferinta 1, 9 tdi consum ff mic piese ieftine intretinere usoara.

| Black38 a răspuns:

Masina e destul de practica, are spatiu mare in portbagaj si se sta bine in ea. Piesele nu sunt scumpe pentru ca Volkswagen nu-i marcă de lux.Ca si motorizari daca ai spus 1.8 e motor cu turbina deci pot aparea unele probleme.Un prieten are motorul de 2.0 aspirat si trage bine, eu zic ca ar fi mai bun 2.0.Ca si consum, la 2.0 sub 8% nu consuma, in medie in jur de 9.5 si daca iti place sa o alergi o duci si la 14.