| BroAlyn a întrebat:

ce tip de navigație pot pune pe un passat din 1997? 1. 8Turbo, 145 de cai.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Poti luat navigatia stock de pe alte modele, sau poti cumpara o navigatie cu Android de 7 inch, de regula costa intre 500-1000 lei.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe gunoiul ala de nemasina ai dimensiune standard 1DIN, dar cu ceva reorganizare poti pune 2DIN, ca sa poti pune o navigatie ok.
Pe 1DIN doar cu ecran retractabil iti recomand.

| BroAlyn explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Chill, man. Ca la cum merge mașină asta, parca îți e tot mai drag să o conduci? dar te las în pace.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru BroAlyn):

Am avut, si mi-a fost draga de ma mir ca am gasit prosti care sa circule si in prezent cu ea.
Aproximativ totul e gresit in proiectarea lor, nu se compara nici cu un Focus de 300 de euro.

| BroAlyn explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Frate eu sunt mulțumit. Și ca și idee, mașină e perfecta. Fiecare cu părerea lui

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru BroAlyn):

Conteaza sa iti placa tie.
Dar probabil e prima ta "masina", sau ai stat doar in VW-uri, si inca n-ai avut masina laughing

| Frank51 a răspuns:

Aproape orice navigatie daca faci modificarile aferente.

| BroAlyn explică (pentru Frank51):

Ai putea sa îmi dai un exemplu? Nu prea le am în acest domeniu de a cea întreb?

| BroAlyn explică (pentru Frank51):

Mersi,

| Frank51 a răspuns (pentru BroAlyn):

Poti luat navigatia stock de pe alte modele, sau poti cumpara o navigatie cu Android de 7 inch, de regula costa intre 500-1000 lei.