| blublu a întrebat:

Cine stie cum se seteaza ceasul analogic la Mercedes Clasa E cu navigatie mare?

4 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa! Din cate am auzit se poate doar cu testerul, laptopul la reprezentanta Mercedes-Benz, mie mi lau reglat de cateva ori!
Daca afli, te rog lasa si mie un mesaj!
Ms mult! bafta

| blublu explică (pentru Geo17):

Yuhuuu am reusit. Din comenzile de pe volan, apesi pe sageti pana gasesti submeniul „time and date", il setezi tot cu sagetile de pe volan si apoi apesi rotita R ( butonul de reset din dreapta bordului) iar ceasul va face o rotatie completa pana ajunge la ora setata de tine. Mult succes!

| Geo17 a răspuns (pentru blublu):

OKE! Ms, am sa incerc si eu! MS oricum!

| alexika2000 a răspuns:

Intra in meniu la navi..la setari si acolo ai seteaza orawinking