| StefanMadalin02 a întrebat:

cine stie sa imi zica un site bun de piese tuning motor exterior interior sa aiba cat mai multe pentru BMW. Multumesc

1 răspuns:
| Alex007xD a răspuns:

Iti recomand Manhart, G-Power sau Eisenmann. Firmele sunt in Germania si livreaza piese. Poti sa comanzi si in München de la BMW piese speciale. In Romania nu prea as recomanda, nu cunosc nici o firma acolo dar stiu ca e riscul mare sa-ti dea piese chinezesti sau sa te vrajeasca la creier sa cumperi o piesa+alta piesa gratis la un anume pret care sunt contra facute. Mult succes!