| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Cineva care îmi poate recomanda niște mașini pana in 4000 de euro?
Nu vreau neapărat lux, vreau un interior ok si cel mai important sa fie ieftina la întreținere, consum și sa știu sigur ca nu ma lasa la drum lung.
Dau funda.
Mulțumesc frumos pentru ajutor!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Insignia
Astra
Corsa
Golf 6
Fabia
Leon
Focus
Fiesta

În aceeași bani poți lua
A6
A4
E60
E90

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacia logan nouă nouță

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Chevrolet Aveo 2008-2012 - 1.2 16 valve 84cp, 62kw cu a.c. si radio ~3000

| adyurs a răspuns:

Un bmw e46 1.8 de 116 cai e o masina veche dar admirabila si cautata de multi dar o gesesti pana in banii aia. Si consumul e pana in 10 in oras si 6-7 in afara si nu o sa ai probleme legate de motor fiindca e fiabil si nu are multa electronica in ea

Alta varianta ar fi niste masini de la volvo ceva mai vechi din 2010 cam asa niste v50-uri sunt ok tot la 116 cai pana in 4000 de euro poate chiar 3500 neg.

| Gotti08 a răspuns:

Arunca un ochi si pe la coreene /japoneze. Kia, Hyundai, Mazda, Toyota...