| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Credeti ca in 2020-2025 vor mai circula in Ro marci precum Daewoo, Dacia 1300-1310 si altele?

6 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Nu cred... Suntem in 2016 (in 30min) cred ca vor iesi din uz in 4-5 ani. Nici acum nu se mai prea utilizeaza dar atunci.

La multi ani!

| Serban_Albu_1994 explică (pentru Catalinhhh):

Chiar toate nu cred!

| Catalinhhh a răspuns (pentru Serban_Albu_1994):

Zic de cele mai vechi.

| Serban_Albu_1994 explică (pentru Catalinhhh):

Cielo,Matiz si Nubira sigur vor ramane cateva deoarece sau fabricat cel mai mult, si Espero di Tico care sau fabricat putin si intr un numar mic inca circula, macar Cielo si Matizu sa mai fie

| anonim11xx a răspuns:

Doar cele care sunt puse la colectii laughing

| Serban_Albu_1994 explică (pentru anonim11xx):

Chiar asa crezi tu ca vor disparea pe nesimtite? Programul Rabla o sa l scoata asa ca nu prea vor disparea, sper