| Petrica_Maximilian_Maxim_Yoo_1995 a întrebat:

cum credeți că se descurcă un BMW 520 F10 pe zăpadă? Sau in conditii de ploaie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum apesi acceleratia, orice bmw se descurca de minune pe zapada sau ploaie cu ESP activat si cand simti ca se duce spatele intr-o parte dai drumul la acceleratie si invarti usor volanul in sensul invers (spatele se duce in dreapta tu virezi stanga un ex)

| Sofer a răspuns:

Se descurca. Anvelope bune sa ai pe ea.

| Panamax a răspuns:

Depinde daca i-au mai ramas bani de anvelope dupa tuning, daca are diferential autoblocant sau ASC.
In orice caz soferii de BMW devin mai credinciosi si mai linistiti pe ploaie si pe zapada.

| Nimeni10 a răspuns:

Se descurca bine, nu se compara cu e46 laughing