| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vand o masina si repede.

Răspuns Câştigător
| Alesia87 a răspuns:

In primul rand o speli foarte bine, faci niste poze foarte bune din toate unghiurile (aprox 10 poze), pui anuntul pe toate site-urile de "vanzari automobile", cu toate detaliile masinii, ceea ce ai mai facut la ea. Cu cat persoana cealalta vede mai multe poze din toate unghiurile si stie mai mult despre masina, cu atat este mai interesat sa o vada si/sau o cumpere. Succes.

1 răspuns:
| subfocus a răspuns:

Http://www.facebook.com/CosmeticaAuto

vii aici si o speli cu 50 de ron interior exterior motor portbagaj si ceara si tot ce trebuie.
dupa mergi cu ea in targ si o pui pe net