| Love_Denis_1996 a întrebat:

cum se face contractul de vanzare cumparare la achizitionarea unei masini second hand inmatriculata in Romania? si dupa ce fac contractul am scapat de rar daca masina are itp valabil? ce mai trebuie facut mai exact?

Răspuns Câştigător
| dyckă a răspuns:

Http://www.autoimport.ro/res/Downloads/contract_vanzare_cumparare.pdf uite aicea ai contract de vanzare cumparare auto.si ai scapat de rar daca masina are itp valabil, si mai trebuie sa o treci la primarie pe tine