| Cristian01999 a întrebat:

Salut, TPU. Daca am fost programat la traseu peste 3 luni, dar eu nu sunt in tara in acea perioada, pot depune o cerere pentru a ma reprograma mai devreme?

Răspuns Câştigător
| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! Depinde de norocul pe care il ai. Nu este imposibil, dar de obicei este mai dificila "reprogramarea" traseului daca nu ai "pile". V-a interveni problema ca nu sunt locuri. Dar incerca, vorbeste cu instructorul, nu se stie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai devreme nu se epoate, pentru ca nu sunt locuri ocupate, dar poti cere sa te programeze mai tarziu si musai dupa implinirea varstei de 18 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil nu te va programa mai devreme

| Mc_Bolog_2000 a răspuns:

Ce traseu?