| dany_8792 a întrebat:

.. daca ati avea 5500 euro. ce masina v-ati cumpara?

29 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Acest siteu este cel mai tare în auto. Caută şi delectează-te cu ce vrea inimioara ta:
http://www.autovit.ro/

| ionutz03 a răspuns:

Eu iti recomand o skoda octavia 1. 9TDI (diesel), la banii astia gasesti undeva in jur de 2005-2008.
AM un coleg care si-a luat recent din Germania acelasi model din dec 2007, euro 4, cu 4600euro, deci in tara o gasesti la banii care ii ai tu.
Ce pot sa spun este ca am dat o turica cu ea si e foarte comfortabila, se aseaza bine la drum, are 105 cai si are demaraj bun si din cate am inteles consuma si putin (mixt undeva 5-6%).

Răspuns utilizator avertizat
| Reek54 a răspuns:

Ford Mondeo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un motor prietene... big grin

| davidtm a răspuns:

M as duce in italia.si mi as lua o masina mistobig grin unchiul meu a cumparat un porsche misto cu 3000 E nu avea nicio problema.

| Hash001 a răspuns:

Un PC bengos

| JohnnyWylde a răspuns:

Ford Focus

| EvaneSScence a răspuns:

BMW, convenabil ca pret si bun laughing

| tasmania a răspuns:

Ia-ti o Skoda Octavia de 1.9 (diesel), cu euro 4. Si ai aici un site de piese cu pret foarte bun pentru ea: www.good-cars.eu. Bafta!

| ellutza a răspuns:

O masina cat mai noua si cionsum cat mai mic, de preferat 1, 4

| Eus3b1u995 a răspuns:

Opel Corsa, Ford Fiesta, Fiat Punto (de dupa 2000). Funda?

| passyon22 a răspuns:

Un ford fiesta:d

| aLeXsNs a răspuns:

- Citroen C4
- Opel Astra
- Peugeot 307
- VW Golf 5
- BMW 320d(diesel) ceva pana in anul 2007
-Audi A4 2596 an 2002 Disel

| Paull18 a răspuns:

Golf sau bmw happy

| Dei17MI a răspuns:

Opel astra H

| ionalexandru98 a răspuns:

BMW 530d sau 320d (pana in 150-170 de mii de km)

| gabyella a răspuns:

BMW

| ghemarius09 a răspuns:

Audi

| bogdansuk a răspuns:

Mi-as lua un motor

| mircioiu97 a răspuns:

Audi, Bmw sau Mercedes. Sunt cele mai bune masini

| paulmuntean a răspuns:

Depinde de gusturile tale, dar eu mi-as lua o Suzici Vitara sau un Nissan Pick up

| paulmuntean a răspuns:

Un suzuki vitara sau un Nissan pick up

| mangojump a răspuns:

Vw sau audi! Ori mergi si probezi mai multe modele si in care te simti cel mai bine, te atraga, comfort. Cumpara ce iti place tie.Nu te lasa influentat de altii ca o iei pe banii si munca ta.Succes

| PaulBOSS009 a răspuns:

Un mercedes e270 fabricat in 2003 carburant diesel

| somebody1818 a răspuns:

Un vw bora..la 4400 in stare foarte buna si iti mai raman si bani.pot sa te ajut cu asta.si crede-ma se merita

| balintviorel1 a răspuns:

Golf 4 sau un passat 2002

| Daiddy a răspuns:

Renault Megane. Cu banii astia iti iei una din 2006-2007 aproape full. Plus ca e o masina sigura. Are 5 stele din 5 la testele EuroNcap.