| Pavell a întrebat:

De ce nu pot sa pun muzica de pe telefon si sa se auda in masina, imi arata ca se conecteaza la bluetooth dar nu merge decat pe apeluri... Are vreo setare ceva din care pot sa pun si muzica de pe telefon?

1 răspuns:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Depinde de la producator la producator. Casetofonul meu are doua moduri bluetooth, unul doar pentru apeluri (dar pot asculta si radio) si unul unde pot asculta muzica de pe telefon. Ma joaca-te prin setari si o sa gasesti problema mai mult ca sigur.