| IonutMontenegro a întrebat:

Salut TPU, este cineva din județul Vaslui care stie unde se afla poligonul de motociclete de pe strada Constantin Popovici nr 1? As fi foarte recunoscător dacă mi-ar răspunde cineva (dau funda)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la o scoala de soferi. Ei sigur stiu.

| Vântulalb a răspuns:

Eu vad acolo tot felul de magazine cu produse auto, ateliere de reparatii auto, spalatorii auto, etc. Mergi pana acolo si intreaba. La urma urmei, Vasluiul e cat o palma.

| ShadowLoleris a răspuns:

Caută exact așa pe Google Maps și îți arată exact unde este!

| IonutMontenegro explică (pentru ShadowLoleris):

Credeți-mă ca am cautat deja, dar nu îmi arata sa fie vreun poligon pe acolo