| luxdiego59 a întrebat:

Salut Tpu.....Eu am 15 ani apropae 16 ani si as dori sa dau de a1...Dar este o problema eu am cam 157 m si nu stiu daca as ajunge jos la un 125cc.
Va rog frumos sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada de motoare de 125. in plus, unele se coboara stock, altele necesita un kit de coborare. Dar le poti cobora. Mergi la o scoala si probeaza cateva motoare sa vezi cum atingi jos. O sa ti se para greu la inceput, ca n-o sa stii sa il tii, dar il poti inclina la stop-uri, si sa pui picioru jos, si nici nu trebuie sa il spriniji cu toata talpa, la stop. O sa vezi cand aplici si mergi la scoala.