| DonyHD a întrebat:

îmi puteți recomanda și mie vă rog o trotinetă electrică să prindă viteza de 30 maxim 40km/h și autonomie de peste 30 km și la un preț accesibil? Vă mulțumesc, fundă.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Bai oameni buni, vine iarna, ce faci cu o trotineta?
eu nu as lasa sa circule trotinete, troncariciuri, cariciuri la cei fara permis, bine nici asa nu ai voie dar multi se risca si mai ales pun probleme suplimentare in trafic soferilor care trebuie sa fie atent si la voi.
Toata lumea care are permis sa aiba voie si de trotineta, bicicleta, troncariciuri, fugitul cu cercul sau datul in anvelopa de tractor din deal in vaele etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu modifici trotineta. Ii pui turbo motor și NOS. Prinzi 200 hm/h... Îți pierzi papucii din mers și bonus freză super "cool".