| nymphus17 a întrebat:

Imi puteti spune niste site-uri care vand motoare noi, nu SH?!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Motoare noi de care? Daca de masina, atunci vind numai dealerii, nu gasesti siteuri sa vinda motoare de masini.Altfel de motoare electrice da dar auto dealerii vind sigur.Mai sunt siteuri care vand motoare sau parti reconditionate.

| nymphus17 explică (pentru relian):

Ma refeream la motociclete laughing)

| FuriaGogoasei a răspuns:

Pai nu gasesti asa ceva, asta daca te referi la motoarele mai vechi. Poti doar sa mergi la reprezentate si sa-i intrebi ce oferte/motoare au, etc.

| Cosmyno7 a răspuns:

Mobile.ro și cauți în secțiunea de motociclete