| RStar a întrebat:

Salut TPU, la mașina in talon am dimensiunea maxima a jantelor r15, voiam sa întreb dacă pot pune r16 fără sa am probleme cu poliția / rar-ul. Alta problema ar fi ca nu găsesc niște jante r15 4x100, m-am tot uitat pe net și majoritatea sunt in 5 prezoane, dacă știți voi niște site-uri. Mulțumesc, dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu degeaba scrie 15 in acte. Asta inseamna ca atat ai voie.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca scrie clar pana la R15, nu ai voie cu R16. Am dat repede o cautare pe eMag si sunt cateva acolo. Intra si cauta.