| DarkOrbitSF a întrebat:

La scuter merge Filtru de aer Spalat in Motorina? sau in apa sau trebuie neaparat spalat in Benzina? Dau Funda! (scuter Piaggio Zip)

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Se schimba intodeauna cu unul nou! Fara alte discutii!

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trebuie spalat cu diluant, in masina de spalat. eventual poti pune si niste Ariel rolling on the floor

| FORMULADTI a răspuns:

Cred ca cu bonux vei face treaba mai buna big grin big grin big grin

| gicaputinica a răspuns:

Filtru de aer nu se spala! Se sufla cu aer de la un compresor.

| cataliniQ a răspuns:

Trenbuie sa il speli in benzina...

| bigstefan a răspuns:

Frate schimbal dar eu nu stiu ca se spala in benzina sau motorina nici decum in diluant.