| Dariuspopa a întrebat:

mai devreme am vrut sa-mi resetez telefonul * Iphone 5 * am intrat la configurari,general,resetare, resetare configurari, am confirmat de 2 ori, mi s-a inchis telefonul si a inceput sa se incarce o chestie acolo cu logo-ul Apple, apoi a scris resetare cu succes sau ceva de genul, apoi s-a inchis si a trebuit sa-l aprind eu, iar acum de 30 de minute se incarca iar, dar faza ce ma sperie pe mine esti ca tot de 30 de minute a ramas in acelasi log, nu s-a incarcat deloc mai mult, parca e blocat, ce e de facut?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Ca tot se apropie Pastele, te mai duci si tu pe la biserica si-ti pui toata increderea in bunul Dumnezeu, sigur te va ajuta.