| OttY97 a întrebat:

Salut TPU, mi am cumparat acum de curand un golf 5 2008 care nu are mufa pentru cablu auxiliar asa ca folosesc un modulator de la un tovaras care e mai vechi... am o problema atunci cand ascult muzica prin bluetooth, pe Youtube unele melodii se aud cu intrerupere si cu un fasait in fundal, iar din aplicatia Samsung music sa nu mai zic, o fi din cauza modulatorului ca e vechi si are versiunea de bluetooth mai mica fata de s10+ sau care ar fi problema...

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Probabil si modulatorul ala nu e de calitate sau ceva si de aia. nu are legatura cu versiunea de bluetooth. Recomandarea mea e sa cumperi un modul bluetooth si sa ii pui in spate la casetofon. Eu am pus asa la masina mea (Exeo din 2010) si nu am treaba. E plin netul de kituri pentru golf 5.
https://www.olx.ro/......cHC55.html

Ceva de genul am eu. Numa trebuie sa gasesti pe cineva sa til lege cu experienta. La mine l-o pus un amic electrician ce o legat o parte din el de sistemul de clima pentru a functiona cum trebuie :))).