| Iliuta_Gaby_1996 a întrebat:

mi-am cumpărat acum o lună motor la atv de 107cc cu cutie de viteze 3+1, dintr-o dată nu mai intra in marsarier, am mers un timp cu el asa și acum nu mai intra deloc in viteze, ce pot sa ii fac?

3 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

2 variante. Ori nu apesi ambreajul calumea, ori a picat cutia.

| Iliuta_Gaby_1996 explică (pentru alexandruanghel):

Are ambreajul in motor direct, cred ca a picat cutia, cat costa sa o schimb daca merge schimbată?

| Iliuta_Gaby_1996 explică:

Are ambreajul in motor direct, cred ca a picat cutia, merge schimbată? și cam cat ar costa?