| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o masina adusa din Germania si are folie pe geamurile din spate si pe lupa.eu mi-am facut programare la rar si as vrea sa stiu daca imi trebuie autorizatie pentru folia de pe geamurile din spate si pe lupa.Multumesc....funda

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Normal,da.depinde cine e acolo, ii dai ceva si gata. ulterior oricum te intreaba politia.iti scoti una, e vreo 300 lei.

| nokautone a răspuns:

Nu am mai auzit de autorizatie pentru folie thinking

| viotedy a răspuns (pentru nokautone):

Este.si pentru folie si pentru ionizare.

| maestrul007 a răspuns:

Lasa folia in pace legea prevede ca sa nu fie mai mult de 70 la suta din geamuri acoperite cu folie

| sashabz a răspuns:

Gasesti aici raspunsuri la intrebari legate de folie auto: http://www.tinted.ro/folie-auto/intrebari/