| Andri123 a întrebat:

Miercuri ma duc sa-mi înscriu masina și aș vrea niste idei de numere de înmatriculare, voiam VLD doar ca este luat...am si alte idei si sunt libere doar ca vreau sugestii noi. Nume complet :Vlad Stefan
Dată de naștere: 15.06. 2001

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

BZ XX VST, unde xx poate sa fie 15, 06 sau 01winking

| GdX a răspuns:

Pune-ti numar greu de retinut. de ex: bql. De ce ai vrea un numar usor de retinut?

| mihai69 a răspuns:

Bz57efy (nu pot scrie cu majuscule, că-l irită la ochi pe roboțelu-tâmpițelu' de pe TPU).

| Catrice a răspuns:

Hmm pai depinde, daca ești in București sau nu ca sa ai 3 cifre sau numa 2 daca zici ca vid e luat in combinație cu toate numerele thinking

| Unsfatbun a răspuns:

Ai putea sa faci asa:
15+6=2(00)1
BZ-21-STV sau VST

| anonimusf001 a răspuns:

Bz01tef
01/06/15 Tef sau efy
BZ06FAN
BZ15FAN
BZ06VLS
se pot face destule combinații