| Numeaata a întrebat:

oare ce imi vor da oameni la examenul teoretic?
(De la permisul categoria b)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam ce se da la orice examen de permis categ B.
ceva intrebari din chimie organica, un pic de analiza matematica, vreo 3-4 intrebari din istoria Spaniei si ceva despre raurile din Europa.

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru suntserios):

Fix asta mi-a picat si mie, vad ca n-au schimbat prea mult intrebarile

| Numeaata explică (pentru suntserios):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu faci legislatie la scoala de soferi? Cum adica ce iti da?
Pune-te pe facut chestionare pe scolarutiera.ro si "Mediul de invatare" ca nu e ok. O sa ai intrebari de prioritate de genul "in intersectia angrya se vedea poza) cine intra al doilea?", o sa ai intrebari de indicatoare "la care dintre indicatoare oferi prioritate celor din sens opus?", intrebari din pedepse, infractiuni, contraventii "Daca soferul este depistat cu alcoolemie 0, 80g/l este pedepsit prin?", de prim ajutor "Cea mai grava hemoragie este cea de tipul x", de mecanica "ce poate cauza fumul negru?" si de conducere preventiva "ce este RECOMANDAT sa faceti in vreme de ploaie?". Si multe altele. Normal ca la fiecare sectiune sunt zeci sau chiar sute de variante.

Spor la studiu!

| Numeaata explică:

Bine boss.