| 2P a întrebat:

pentru un Logan 2, 2014, 1.2 + gaz (After market), ce Bujii recomandati? Cum sa aleg ca sa se potriveasca si sa functioneze normal? Nu stiu ce am acum pe ea si in ce stare sunt, masina nu prea a fost intretinuta si doresc sa le schimb preventiv

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Întra pe un site de piese și vezi ce buji îți dă pentru mașina ta. Cele cu iridium sunt bune. Ngk sau denso.

| Marian1296 a răspuns:

Daca tot vrei sa ii schimbi bujiile cred ca BOSCH sunt foarte bune calitate pret si ar trebui sa le schimbi cu tot cu fise parerea mea.