| Robeert98 a întrebat:

Peste vreo luna, doua, trei, vreau sa imi iau un ATV. Imi puteti da si mie niste modele pe baza de baterie, pana in 2000LEI?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe baza de baterie nu exista ATV adica electric, decat daca ai maxim 14 ani poti opta pentru ceva din plastic cum sunt prin parculete daca le alea te referi. Daca vrei ATV serios ia benzina si mai pune vreo 3000 de euro ca in 2000 de lei nu gasesti decat scuter SH!

| becka133 a răspuns:

Gasesti piese inclusiv baterii pe www.drauto.ro.Este site-ul surorii mele si al prietenului ei...nu stiu sigur daca vei gasi baterii pentru atv...

Funda?