| Ro731 a întrebat:

Recent am descoperit o problemă la mașină și anume că atunci când merg cu viteze mai mari sau egale cu 80 la oră, mașina începe să vibreze atunci când frânez. S-au ovalizat cumva discurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brate si bucse pe fata, verifica astea prima data, ai 95% sanse sa fie amandoua sau doar bucsele, depinde de masina, unele au bucsele pe brat si vor trebui schimbate amandoua, altele au bucse care pot fi schimbate independent.

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Da, sunt discurile de frana ovalizate.