| Silent09 a întrebat:

Salut TPU, recent am luat permisul si am nevoie de o lamurire. Eu am facut scoala pe un golf 4 iar masina mea e un ford mk1 din 2005(mult mai lunga) si nu stiu cum sa-mi iau reperele pe ea.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Într-o parcare goală, în mijloc, fără obstacole, faceți mișcările învățate la școala de șoferi. Puneți sticle de plastic cu apă, pentru a parca cu spatele, a lua un viraj, etc. Oricum, Ford pare mare, dar nu diferă foarte mult.
Succes!

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Mai platesti cateva ore instructorului tau, dar faci orele cu masina ta.