| XterIasi a întrebat:

revin cu o intrebare, stiu ca raspunsul il pot gasi pe net dar pentru cei ce stiu as vrea sa imi răspundă daca se poate...
Vorbind ca dimensiuni, care este mai lung, lat si spațios, confortabil, un golf 4 (in 4 portiere) sau un Audi a3 8p (sportback in 4 portiere)?

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Cred ca sunt cam la fel

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Pai daca poti gasi raspunsul pe net... de ce nu mergi pe net? Esti vreun domnitor al Moldovei si trebuie sa iti faca lumea temele sau ce?

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Golf 4 variant sau audi a4 avant (Nu exista versiune mai lungă la a3 din pacate pentru tine) dar sa stii ca la oricare din cele două modele e doar portbagajul mai spațios. În spate a sofer ai la fel de mult loc la oricare 2 variante

| XterIasi explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Mi se pare mai spatios audi a 3 fata de golf 4. In spate vorbind

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru XterIasi):

Eu ma refeream ca oricare caroseria ai alege la fiecare masina nu diferă spațiul din spate, dar la golf 4 portbagajul e mai spațios ca la a3 dar acum fiecare după preferințe