| Ro731 a întrebat:

Săptămâna aceasta este Black Friday-ul și mă gândeam să fac un upgrade la tot sistemul audio de la mașina mea(Golf 4) și aș vrea să vă întreb ce sistem mi-ați putea recomanda(fără player) care să aibă un bass foarte bun? Cred că am nevoie de 4 difuzoare și 2 tweetere.(Mai am 2 chestii la ușile din spate care sunt deasupra difuzoarelor, însă nu știu dacă și acelea sunt tot tweetere, așa că nu spun de ele, acestea aflându-se fix lângă mânerul ușii)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca nu merită investitia, deoarece mari reduceri de black Friday nu sunt, si daca vreodata vrei sa vinzi masina o sa i ti para rau de sistem ca iar va trebuii sa o i ei de la inceput, dar daca vrei sa i ti i ei sistem alege Sony numai japonezii au facut scule adevarate la viata lor, altii doar niste replici de rahat, si boxe tot Sony sau technics.

| Ro731 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut! Ideea e că aș vrea să țin mult timp de mașina această, și aș vrea să mi-o fac cât mai "confortabilă" pentru mine. Ai avea idee și de un model de sistem audio de la Sony?