| Mivelyn a întrebat:

Salut TPU, stie cineva de cand se baga programul rabla, cel care primesti suma de 3000 de lei?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Programul "rabla" este ala in care duci o masina veche, sau una de spalat rufe de acum 30 de ani si primesti 3000 lei, chiar daca valoarea ei a fost de 100 lei?

| Mivelyn explică (pentru Violleta2022):

Programul rabla la masini, este in discutie acum ca se poate da 3000 de lei pentru o masina veche, nu programul rabla care e acum de primesti voucher si trebuie sa iti iei masina noua de acel voucher

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mivelyn):

Multumesc de clarificari

| Mivelyn explică:

Cristi draga eu vorbesc despre asta " Cetățenii care au mașini vechi pot primi 3.000 de lei în schimbul lor, fără să fie obligați să cumpere un vehicul nou, ca în programul Rabla. "