| Sebastian_Ionut_1950 a întrebat:

știe cineva un atelier unde poate sa-mi faca pielea de la schimbător Pt ca este rupta? Undeva in constanta dacă se poate!

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Era o firma care facea tapiterii din piele, pentru auto, undeva pe Atelierelor (intre str. Bucuresti si str. Stefan cel Mare). Nu stiu exact cum se numeste firma, dar mergand spre Politie, era pe stanga, cam la mijlocul strazii. Cred ca ei te-ar putea ajuta.

| alexwahl a răspuns:

Nu mai bine inlocuiesti imbracamintea schimbatorului >?

| Sebastian_Ionut_1950 explică (pentru alexwahl):

Pai asta vreau sa fac dar am fost la niște oameni și au zis ca nu pot face asta vreau pe cineva care poate dacă Cunoști.