| cocacola007 a întrebat:

Sunt incepator si as vrea sa imi cumpar o masina. Masina ce mi-a atras atentia este opel astra h gtc(2 usi) an 2005-2008. As vrea sa stiu plusurile si minusurile acestui model. ce spuneti?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Axiam.

| cocacola007 explică (pentru LTAA):

Ce sa fac cu axiam la varsta de 18 ani?

| LTAA a răspuns (pentru cocacola007):

Perfecta pentru incepatori.

| ombladon a răspuns (pentru cocacola007):

16 ani este varsta minima pentru permis categoria B1, nu zice nimeni ca nu poti merge cu axiam-ul la 50 de ani, oricum nu-mi plac deloc masinile cu 2/3 portiere, ca sofer sa zicem ca ar mai merge, dar pentru pasageri e aiurea...