| VladFast a întrebat:

tocmai am facut 14 zile de cand mi-am luat un Volkswagen Passat Break din 2010 si ma tot chinui sa ma conectez prin bluetooth. Am un Samsung Galaxy S (I9000), am deschis bluetooth la telefon, m-am facut vizibil si nu stiu cum sa gasesc reteaua masinii.

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Salut Vlad! Nu poti sa conectezi un android la masina din pacate... am incercat si eu cu un galaxy fit, si imi zice ca nu este telefonul compatibil sau ceva de genul, oricum conectarea o faci din masina, ai comenzi pe volan>? daca da de acolo intri si conectezi, si eu am tot un passat variant din 2010. Apropo am reusit sa conectez la masina un n73 care are sistem de operare symbian si a mers perfect. Incearca cu alt telefon cu alt sistem de operarewinking. Bafta!

| VladFast explică (pentru Assu53):

Multumesc pentru sfat, am sa incerc.

| Assu53 a răspuns (pentru VladFast):

Cu placere happy sper sa reusesti, daca reusesti sa imi lasi si mie te rog mesaj si sa imi spui ce telefon ai conectat si cum, ok? big grin mersi si bafta