| Polinco a întrebat:

Unde aș putea ascunde un pachet de tigări într-o masina? laughing Părinților mei nu le place când fumez și aș vrea să știu unde aș putea ascunde un pachet cu tigări în mașină? Oare sunt ceva cutii sau compartimente pe care le poți cumpăra și să le montezi în mașină unde doar tu știi de ele și să le accesezi? Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Flavianadx a răspuns:

Delincventule! In calitate de traficant te sfătuiesc sa îți montezi o tabacheră sub scaun și bagi acolo tutunul. Vezi sa nu faci supradoza.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In spate in mijloc trebuie sa fie un suport de maini, il desfaci si bagi in el, masina nu e usor pentru ascuns chestii doar daca era a ta. sau unde e roata de rezerva, tabelul de sigurante in spate la unele modele

| Polinco explică (pentru mgtow):

Și eu m-am gândit să ascund pachetul cu țigări la roata de rezervă, dar aș fi vrut undeva unde să ajung ușor la el(în fată). M-am gândit să îmi iau o valiză cu cod și sa ascund acolo pachetul laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Polinco):

Ghiozdan bagat printre haine nu se prinde nimeni

| sierra1 a răspuns:

In caseta de direcție sau carterul inferior sau chiar superior - de exemplu

| raMLesS a răspuns:

La chiloti laughing

| TLF92 a răspuns:

Serios si cu mirosul de pe haine ce faci laughing)

| Flavianadx a răspuns:

Mersi delincventule laughing