| tdy a întrebat:

Va rog, daca stie cineva am un audi A6 C5 din 2000, el de fabrica are si subwoofer si comenzi pe volan. Am schimbat player-ul original cu unul aftermarket ( Sony ) si atat pentru subwoofer cat si pentru comenzile de pe volan aveam nevoie de niste adaptoare speciale, am ambele adaptoare, functioneaza perfect dar pot folosi doar o singura variantă. Ori subwoofer-ul si boxele din spate ori comenzile de pe volan, deci intrebarea este dacă stie cineva un adaptor sau o mufa de legatura intre cele doua adaptoare sa pot folosi si subwoofer-ul si comenzile de pe volan.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai pune poza cu adaptoarele respective, si mufele pe care le ai, ne-am putea da o parere.
Eu cred ca boxele spate si subwooferul sunt conectate la un amplificator, deci, cu mici modificari, s-ar putea trimite semnalul la ele de la iesirile RCA, si ti-ar ramane adaptorul pentru comenzile de volan.

| tdy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai si cum pun poze ca nu imi dau seama?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru tdy):

Pune-le pe www.imgur.com si lasa adresa aici

| gogu220 a răspuns:

Vezi că e pe aici unu "Simpatik" care se pricepe la maşini. Vorbeşte cu el şi sigur te ajută, că e băiat bun.

E băieţaş de băieţaş.