| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, vreau răspuns rapid.
Ce părere aveți despre mercedes c200 cdi motor 2.2 an 2006 diesel?
Cat platesc pe impozitul si asigurarea daca masina va fi trecută pe tata care are permis de 20 de ani?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Impozitul si RCA-ul sunt aproximativ cele spuse de userul suntserios
cat despre ce ai intrebat aici " Ce părere aveți despre mercedes c200 cdi motor 2.2 an 2006 diesel ", e o masina frumoasa in opinia mea dar cam veche, sa nu iei una obosita, sa o verifici de km, mecanic etc inainte sa o cumperi! In fond are 15 ani...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Impozitul vreo 900 lei
Rca pana in 600 probabil

| Panamax a răspuns:

Asigurare cam 600 lei pe an, taxe la primarie cam 870.Am tinut una cam 5 ani, cand am vandut-o avea 600.000 km si functiona perfect. Pornea la sfert, nu scotea fum si confort maxim.Mi-am luat ceva cu caluti mai multi, dar caruta in comparatie.