| eusebiu27 a întrebat:

vreau sa achizitionez o masina hatchback si nu stiu ce sa cumpar intre opel astra h, ford focus mk2, golf5 sau audi a3?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Golf 5, nu uita sa faci tuning din masina (fara sa te atingi de motor)

| sierra1 a răspuns:

Adică Sebi mamă, tu nu știi ce vrei și o să faci așa cum zicem noi, ce de p-aici?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Astra H daca vrei fiabilitate si costuri reduse, Focus 2 daca vrei sportivitate.
A3 si G5 nu au nici un punct forte (ruginesc, check engine aprins, scumpe, etc).
Grija la motorizare, toate variantele au mai bune si mai proaste.