| Cotofana_Alin-Ionut_1998 a întrebat:

Vreau sa dau de permis de categoria a1 dar nu gasesc scoala de soferi, va ro frumos imi spuneti si ie o scoala de soferi din arges care sa-mi dea permisul de conducere! funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu scoala de conducere iti da permisul ci reusita ta la examenele teoretic si practic.
Cauta pe internet cu scoli de conducere din Arges si cred ca vei gasi si pentru A1.

| Cotofana_Alin-Ionut_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Pai ioandelasal, pe net toate au a1 dar putine au in realitare categoria a1 voiam sa cer o parere la cineva care a facut scola sau care stie o scola, ca pe internet sunt mai multe pacaleli.
big grin

| Ioandelasal a răspuns (pentru Cotofana_Alin-Ionut_1998):

Si toate au telefon, nu?

| viotedy a răspuns:

Www.digitalpitesti.ro/Maeda Pitesti, ai sunat la ele?