| ZzP1nG a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un subwoofer pentru masina(cca: 300watts), vreau ca subwoofer-ul sa se auda clar si daca este dat mai tare (ex; aproape la maxim... ).
Daca stiti niste subwoofer bune care sa corespunda cerintelor mele de mai sus astept raspunsul vostru.
Multumesc happy

1 răspuns:
| rafa1987 a răspuns:

Hertz sunt bune, sau Sony Exploud eu l-am luat de la unu cre il avea el de 4 ani si l-am avut si eu mai vrei 4 si nu pierdea nimic din bass cand dadeai la max happy